Krótko po rozwiązaniu problemów ze współpracą z Leonardo, Raytheon ogłosił gdzie będzie produkowany samolot szkolny T-100, oczywiście jeśli wygra w programie T-X. Wybór padł na miejscowość Meridian w stanie Missisipi.
Położona na wschodzie stanu fabryka będzie już drugim zakładem Raytheona w Missisipi. Około siedemdziesiąt kilometrów na zachód od Meridian znajduje się zakład produkujący lotnicze anteny radarowe ze skanowaniem elektronicznym.
Wcześniej Lockheed Martin zapowiedział, że jego T-50 będzie produkowany w Greenville w Południowej Karolinie. Pozostali dwaj konkurencie w programie T-X jeszcze nie ogłosili swoich planów, ale Boeing testuje swój samolot w St. Louis, a Northrop Grumman w Palmdale, co może stanowić pewne wskazówki co do miejsca ich przyszłej ewentualnej produkcji.
(flightglobal.com, fot. Raytheon)